galeria zdjeć

Polityka Prywatności

Polityka prywatności

Czytając, przeglądając niniejszy serwis internetowy czy używając go  lub prenumerując elektroniczny biuletyn Serwisu, akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności, znajdującej się natej stronie.Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę, wykorzystującą w jakikolwiek sposób Serwis,obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

Serwis nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientow/użytkownikow Serwisu.

Jeśli nie zgadzają się Państwo z Polityka Prywatności, proszę nie odwiedzać Serwisu i nie prenumerować elektronicznego biuletynu Serwisu.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z Serwisu mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będą proszeni, tow większości przypadków adres e-mail. W przypadku formularzy zapytań ofertowych i rejestracji na serwisie, będą Państwo proszeni o podanie większej liczby danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania Serwisu.Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły

Niezapowiedziane wiadomości

Serwis zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskane zostały dzięki działalności związanej z Serwisem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do Serwisu (np. zmiany,wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia,komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne.Właściciel Serwisu nie odpowiada za treść przekazywanych informacji komercyjnych.

Jawne dane osobowe

Dane osobowe podane przy okazji wysyłania komentarzy do produktów,artykułów i innych materiałów związanych z Serwisem mogą być dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Serwis nie ma możliwości zabezpieczenia odbiorców serwisu przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo