galeria zdjeć

wyniki z zawodów

Konsultacje i zawody sportowe Memoriał Rudolfa Farmadin

Nitra/Słowacja 8-9.12.2017

 

 

Organizatorem międzynarodowych konsultacji i zawodów pamięci Rudolfa Farmadin był Klub Sportowy Nitra Farmex ze Słowacji. Uczestniczyły w nim ekipy z Czech, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Norwegii, Chorwacji, Austrii, Bułgarii, Serbii,  i reprezentacja Polski. W składzie polskiej reprezentacji na konsultacje i zawody znalazła się Wiktoria Grejner. Wiktoria w międzynarodowych zawodach w których uczestniczyło 10 państw, wywalczyła brązowy medal w kategorii kumite seniorek +61 kg. Pierwszą walkę wygrała z Norweżką, drugą z Ukrainką, trzecią walkę przegrała ze Słowaczką, czwartą repasażową o 3 miejsce wygrała z Bułgarką. Reprezentacja Polski w klasyfikacji medalowej zajęła drugie miejsce z dorobkiem 6 złotych, 3 srebrnych i 9 brązowych medali. Gratulujemy Wiktorii miejsca na podium.

 

Natalia Szponder uczestniczyła w Akademickim Pucharze Polski Karate WKF, reprezentując Politechnikę Opolską, wywalczyła 2 złote medale w konkurencji kumite seniorek -55 kg i Open. Również serdecznie gratulujemy.


Otwarte Mistrzostwa Łodzi, Łódź 10.12.2016

Organizatorem zawodów był ŁKKS Łódź. W zawodach udział wzięło około 150 zawodników. Nasz klub reprezentowało 7 zawodników w osobach: Guzdek Alicja, Bartodziej Julia, Talaga Michał, Sprancel Szymon, Witek Patryk, Korczyński Dawid i Koj Łukasz. W ostatnim starcie w tym roku nasi zawodnicy wywalczyli 10 medali  w tym: 2 złote, 2 srebrne i 6 brązowych. Kierownikiem ekipy był Artur Barański. Transport zapewniła Firma Orland z Żędowic.

Złote medale:

1. Talaga Michał w konk. kata ind. chł. 12-13 lat

2. Talaga Michał w konk. kata ind. chł. 14-15 lat.

Srebrne:

1.Guzdek Alicja  w konk. kata ind. dz. 12-13 lat.

2. Guzdek Alicja  w konk. kata ind. dz. 10-11 lat.

Brązowe:

1. Bartodziej Julia w konk. kata ind. dz. 12-13 lat.

2. Koj  Łukasz w konk. kumite ind. chł. 14-15 lat (-70 kg).

3. Witek Patryk w konk. kata ind. chł. 8-9 lat.

4. Witek Patryk w konk. kata ind. chł. 10-11 lat.

5. Koj  Łukasz w konk. kumite ind. chł. 16-17 lat (-68 kg).

6. Sprancel Szymon w konk. kumite ind. chł. 14-15 lat (-63 kg).

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

 

Program Klub

Program Klub