XXI Mikołajkowy Klubowy Turniej Karate
XXI Mikołajkowy Klubowy Turniej Karate, Zawadzkie 02.12.2018
Już po raz XXI zorganizowaliśmy dla naszych członków Mikołajkowy Turniej Karate, w którym rywalizowało 80 zawodników w wieku od 4 do 14 lat z naszych klubowych sekcji z miejscowości Dobrodzień, Ozimek, Strzelce Opolskie i Zawadzkie. Rozegrano 22 konkurencje w tym 8 konkurencji kata, 8 konkurencji sprawnościowych i 6 konkurencji kumite na fantomach. Sportowa rywalizacja trwała 2 godziny po czym nastąpiła część oficjalna. Serdecznie przywitano wszystkich zebranych, a swoją obecnością turniej zaszczycili: Burmistrz Zawadzkiego Pan Mariusz Stachowski, Burmistrz Ozimka Jan Labus, Przewodniczący Rady Miejskiej w Zawadzkiem Pan Dariusz Zajdel, Radny Powiatu Strzeleckiego Pan Kazimierz Kubal, Państwo Krystyna i Roman Sprancel właściciele Restauracji Zielona Oberża, Mirosława Zajdel, Pan Mariusz Łapot, Pan Marcin Sowa z Firmy RING, Pani Małgorzata Jerominek z PALM ELECTRONIC. Po przywitaniu zaproszonych gości Prezes Zbigniew Sworeń przedstawił podsumowanie roku 2017. Następnie Pan Kazimierz Kubal w imieniu Starosty Strzeleckiego wręczył puchar najmłodszemu uczestnikowi, został nim 4 letni Oscar Foryś. Następnie odbyła się dekoracja najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach, na których czekały nagrody w postaci pucharów, medali i dyplomów. Na zakończenie „Święty Mikołaj”, który przybył na tą uroczystość docenił trud wszystkich uczestników i wręczył im słodkie upominki oraz worek słodyczy od Burmistrza Zawadzkiego, które przekazał Przewodniczący Rady.
Serdeczności za wsparcie i pomoc organizacyjną kierujemy do: Gminy Zawadzkie i GOSiT Zawadzkie, Spółki „Technodrew” Polska, Restauracji Zielona Oberża, Banku Spółdzielczego w Zawadzkiem, Drukarni Sil-Veg-Druk, Spółdzielni Mieszkaniowej HUTNIK, Firmy RING, Firmy ORLAND, Firmy PROBUS, Państwa Danuty i Łukasza Kalinowskich, Państwa Anety i Adriana Pryszcz z Firmy PAJ-MEBEL, Siłowni Maximus, Pani doktor Mirosławy Zajdel, Pana Mariusza Łapot, FHU DAN BUSHIDO Agnieszka Dubiel oraz PALM ELECTRONIC. Również bardzo serdeczne i gorąco dziękujemy starszym członkom, trenerom i rodzicom, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów oraz instytucjom, firmom i osobom fizycznym, którzy współpracowali z klubem w roku 2018.
XX MIKOŁAJKOWY KLUBOWY TURNIEJ KARATE
ZAWADZKIE 02.12.2018 - WYNIKI
I. Kata indywidualne dziewcząt rocznik 2010 i młodsze
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Koperska Ilona |
Zawadzkie |
2 |
Sprancel Marta |
Zawadzkie |
3 |
Deszczyk Gloria |
Dobrodzień |
3 |
Jerominek Martyna |
Dobrodzień |
II. Kata indywidualne dziewcząt rocznik 2009-2008
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Bunkowska Olga |
Ozimek |
2 |
Dziedzic Nadia |
Strzelce Op. |
3 |
Chromiec Jagoda |
Zawadzkie |
3 |
Majowska Jagoda |
Dobrodzień |
III. Kata indywidualne dziewcząt rocznik 2007-2006-2005
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Guzdek Alicja |
Zawadzkie |
2 |
Kopeć Magdalena |
Dobrodzień |
3 |
Bartodziej Julia |
Dobrodzień |
3 |
Dziedzic Wiktoria |
Strzelce Op. |
IV. Kata indywidualne chłopców rocznik 2010 i młodsi
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Wit Ksawier |
Dobrodzień |
2 |
Golla Kamil |
Strzelce Op. |
3 |
Foryś Alex |
Zawadzkie |
3 |
|
|
V. Kata indywidualne chłopców rocznik 2009-2008
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Pruski Bartosz |
Ozimek |
2 |
Rogowski Piotr |
Zawadzkie |
3 |
Czekała Rafał |
Zawadzkie |
3 |
Prowda Antoni |
Dobrodzień |
VI. Kata indywidualne chłopców rocznik 2007-2006-2005
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Talaga Michał |
Zawadzkie |
2 |
Kusz Patryk |
Zawadzkie |
3 |
Witek Patryk |
Dobrodzień |
3 |
Zając Szymon |
Dobrodzień |
VII. Konkurencja sprawnościowa grupa z naboru w roku 2018, dziewczęta r. 2005 i młodsze
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Banasik Nadia |
Dobrodzień |
2 |
Gajda Milena |
Ozimek |
3 |
Kalinowska Zofia |
Zawadzkie |
3 |
Majewska Lenka |
Zawadzkie |
VIII. Konkurencja sprawnościowa grupa z naboru w roku 2018, chłopcy, r. 2005 i młodsi.
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Pol Colin |
Zawadzkie |
2 |
Skorek Tymoteusz |
Ozimek |
3 |
Pol Milo |
Zawadzkie |
3 |
Łapot Michał |
Ozimek |
IX. Konkurencja sprawnościowa rocznik 2011 i młodsze, dziewczęta
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Majewska Lenka |
Zawadzkie |
2 |
Kalinowska Zofia |
Zawadzkie |
3 |
Gaś Patrycja |
Dobrodzień |
3 |
Ryczel Ewa |
Zawadzkie |
X. Konkurencja sprawnościowa rocznik 2010-2009-2008 - dziewczęta
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Zając Julia |
Dobrodzień |
2 |
Sprancel Marta |
Zawadzkie |
3 |
Chromiec Jagoda |
Zawadzkie |
3 |
Bunkowska Jagoda |
Ozimek |
XI. Konkurencja sprawnościowa rocznik 2007-2006-2005 - dziewczęta
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Dziedzic Wiktoria |
Strzelce Op. |
2 |
Gaś Emilia |
Dobrodzień |
3 |
Wirska Kaja |
Strzelce Op. |
3 |
Guzdek Alicja |
Zawadzkie |
XII. Konkurencja sprawnościowa rocznik 2011 i młodsi - chłopcy
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Skorek Tymoteusz |
Ozimek |
2 |
Foryś Alex |
Zawadzkie |
3 |
Gręda Sławomir |
Ozimek |
3 |
Chromiec Aleksander |
Zawadzkie |
XIII. Konkurencja sprawnościowa rocznik 2010-2009-2008, chłopcy
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Rogowski Piotr |
Zawadzkie |
2 |
Biedleckyj Daniel |
Ozimek |
3 |
Łapot Michał |
Ozimek |
3 |
Pruski Partosz |
Ozimek |
XIV. Konkurencja sprawnościowa rocznik 2007-2006-2005 - chłopcy
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Talaga Michał |
Zawadzkie |
2 |
Gołaś Kacper |
Strzelce Opolskie |
3 |
Witek Patryk |
Dobrodzień |
3 |
Zając Szymon |
Dobrodzień |
XV. Kumite na fantomach, rocznik 2011 i młodsze, dziewczęta
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Stonoga Hanna |
Ozimek |
2 |
Gaś Patrycja |
Dobrodzień |
3 |
Ryczel Ewa |
Zawadzkie |
3 |
|
|
XVI. Kumite na fantomach, rocznik 2010-2009-2008, dziewczęta
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Bunkowska Olga |
Ozimek |
2 |
Koperska Ilona |
Zawadzkie |
3 |
Dziedzic Nadia |
Strzelce Op. |
3 |
Sprancel Marta |
Zawadzkie |
XVII. Kumite na fantomach, rocznik 2007-2006-2005, dziewczęta
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Bartodziej Julia |
Dobrodzień |
2 |
Guzdek Alicja |
Zawadzkie |
3 |
Dziedzic Wiktoria |
Ozimek |
3 |
Wirska Kaja |
Ozimek |
XVIII. Kumite na fantomach, rocznik 2011 i młodsi, chłopcy
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Foryś Alex |
Zawadzkie |
2 |
Chromiec Aleksander |
Zawadzkie |
3 |
Skorek Tymoteusz |
Ozimek |
3 |
Gręda Sławomir |
Ozimek |
XIX. Kumite na fantomach, rocznik 2010-2009-2008, chłopcy
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Pruski Bartosz |
Ozimek |
2 |
Rogowski Piotr |
Zawadzkie |
3 |
Diedleckyj Daniel |
Ozimek |
3 |
Namyślak Kacper |
Ozimek |
XX. Kumite na fantomach, rocznik 2007-2006-2005, chłopcy
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Talaga Michał |
Zawadzkie |
2 |
Witek Patryk |
Dobrodzień |
3 |
Gołaś Kacper |
Strzelce Op. |
3 |
Konieczko Kamil |
Ozimek |
XXI. KIHON indywidualnie dziewczęta rocznik 2005 i młodsze, grupa z naboru w roku 2018 i 2017
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Dziedzic Lena |
Strzelce Op. |
2 |
Skobylowych Sofia |
Dobrodzień |
3 |
Biskup Lena |
Ozimek |
3 |
Gajda Milena |
Ozimek |
XXII. KIHON indywidualnie chłopców rocznik 2005 i młodsi, grupa z naboru w roku 2018 i 2017
|
Nazwisko i imię |
Sekcja |
1 |
Biedleckyj Daniel |
Ozimek |
2 |
Górny Ryszard |
Ozimek |
3 |
Biskup Michał |
Ozimek |
3 |
Łapot Marek |
Ozimek |
Klasyfikacja punktowa:
Punktacja:
1 miejsce – 5 punktów
2 miejsce – 3 punkty
3 miejsce – 1 punkt
Miejsce |
Nazwa sekcji |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
Suma punktów |
1 |
Sekcja Zawadzkie |
8 |
1 |
5 |
1 |
4 |
8 |
2 |
6 |
9 |
4 |
1 |
4 |
5 |
5 |
1 |
4 |
3 |
8 |
3 |
5 |
- |
- |
87 |
2 |
Sekcja Ozimek |
- |
5 |
- |
- |
5 |
- |
3 |
4 |
- |
1 |
- |
6 |
5 |
- |
5 |
5 |
- |
2 |
7 |
1 |
2 |
10 |
61 |
3 |
Sekcja Dobrodzień |
2 |
1 |
4 |
5 |
1 |
2 |
5 |
- |
1 |
5 |
3 |
- |
- |
2 |
3 |
- |
5 |
- |
- |
3 |
3 |
- |
45 |
4 |
Sekcja Strzelce Op. |
- |
3 |
1 |
3 |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
6 |
- |
- |
3 |
- |
1 |
2 |
- |
- |
1 |
5 |
- |
25 |
« poprzednia | następna » |
---|