galeria zdjeć

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików , Legnica 03.10.2020

W dniu 4 pazdziernika br w Legnicy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików  w karate, kategoria wiekowa 12-13 lat, strefa D (województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, podkarpackie i małopolskie). Nasz Klub reprezentowali: Alicja Guzdek, Magdalena Dykta, Patryk Witek, Kacper Gołaś i Kaja Wirska. Zawodnicy wypadli bardzo dobrze zdobywając 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal. Dziękujemy zawodnikom za sportową rywalizacje i uzyskany wynik, podziękowania kierujemy również dla przyjaciela klubu firmy@ Probus na udostępnienie komfortowego busa na czas zawodów i rodzicom za opiekę.

Kierownik ekipy Artur Barański 
Trener Zbigniew Sworeń

Medale dla naszego klubu wywalczyli:

Złote:

1. Wittek Patryk w konk. kata ind. chł. 12-13 lat (+ 6.1 Kyu).

2. Guzdek Alicja w konk. kumite ind. dz. 12-13 lat(-50 kg).

 

Srebrne:

1. Gołaś Kacper w konk. kata ind. chł. 12-13 lat (+ 6.1 Kyu).

1. Wittek Patryk w konk. kumite ind. chł. 12-13 lat (- 50 kg).

 

Brązowe:

1. Gołaś Kacper w konk. kumite ind. chł. 12-13 lat (-40 kg).

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo