galeria zdjeć

Mistrzostwa Ziemi Legnickiej 2020

XXIX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej, Turniej kwalifikacyjny Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców, Legnica 03.10.2020

W dniu 4 pazdziernika br w Legnicy po zakończonych Mistrzostwach Młodzików o godz. 11.00 odbyły się XXIX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej jako Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców, Legnica 03.10.2020. W zawodach udział wzięło 250 zawodników z 35 klubów. Nasz Klub reprezentowali: Wiktoria Dziedzic, Julia Bartodziej, Dawid Korczyński i Szymon Sprancel. Na podium stanął tylko Szymon zdobywając złoty medal i tym samym ma pewną kwalifikację na Mistrzostwa Polski. Blisko wywalczenia medalu była Julia, która nieznacznie przegrała walkę o 3 miejsce. Podziękowania kierujemy dla przyjaciela klubu firmy@ Probus na udostępnienie komfortowego busa na czas zawodów i rodzicom za opiekę.

Kierownik ekipy Artur Barański 
Trener Zbigniew Sworeń

Medale dla naszego klubu wywalczyli:

Złote:

1. Szymon Sprancel w konk. kumite ind. mężczyzn. 18-20 lat (-60 kg).

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo