galeria zdjeć

Mistrzostwa Polski Seniorów

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate Olimpijskim, Legnica 04.10.2020

W dniu 4 pazdziernika br w Legnicy  odbyły się XXXI Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate Olimpijskim. W zawodach udział wzięło 107 zawodników z 29 klubów. Nasz klub reprezentowały zawodniczki: Weronika Grejner i Natalia Szponder. Na podium stanęła Natalia zdobywając złoty medal w konk. kumite ind. seniorek -68 kg. Dzień wcześniej w Wrocławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski. Nasze zawodniczki wraz z Julią Wocką reprezentowały Politechnikę Opolską ich wyniki pozwoliły na zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji generalnej.


Trener Zbigniew Sworeń

Medale na MP Seniorów dla naszego klubu wywalczyli:                      

Złote:

1. Natalia Szponder w konk. kumite ind. seniorek (-68 kg).

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo