galeria zdjeć

28.11.2020 Wrocław Open Adidas Cup

Wrocław Open Adidas Cup, Wrocław 28.11.2020

W dniu 28 listopada br  w hali sportowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyły się  zawody Wrocław Open Adidas Cup w karate. Zawody ze względu na limity uczestników w związku z Pandemią zostały rozegrane w dwóch osobnych blokach. W pierwszym udział wzięli zawodnicy w wieku do 14 lat, pózniej nastąpiła przerwa i dezynfekcja obiektu, po przerwie do rywalizacji przystąpili zawodnicy w wieku powyżej 14 lat. W sumie do zawodów zgłosiło się 38 klubów. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Nasz Klub reprezentowało 11 zawodników w osobach: Wiktoria Dziedzic, Julia Bartodziej, Marta Sprancel, Magdalena Dykta, Kacper Gołaś,  Alicja Guzdek, Ilona Koperska, Patryk Witek, Dawid Korczyński, Natalia Szponder i Kaja Wirska. Ekipa wywalczyła 1 srebrny i 6 brązowych medali zajmując 21 miejsce w klasyfikacji medalowej.

 

Podziękowania kierujemy rodzicom za opiekę nad zawodnikami i zapewnienie przewozu oraz naszym partnerom: Gmina Zawadzkie, Probus i AVIA-UNIMOT.
Trener Zbigniew Sworeń, Dariusz Sworeń i kierownik ekipy Artur Barański.

Medale dla naszego klubu wywalczyli:

Srebrne:

1. Witek Patryk w konk. kata ind. chł. 12-13 lat.

Brązowe:

1. Dziedzic Wiktoria w konk. kumite juniorek U18  +59 kg.

2. Bartodziej Julia w konk. kumite juniorek młodszych  U16 +54 kg.

3. Dykta Magdalena w konk. kumite juniorek młodszych  U16 +54 kg.

4. Gołaś Kacper w konk. kata ind. chł. 12-13 lat.

5. Dykta Magdalena w konk. kumite młodziczek  U14 +47 kg.

6. Szponder Natalia w konk. kumite ind. seniorek +61 kg.

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo