galeria zdjeć

09.12.2020 - XXIII Mikołajkowy Klubowy Turniej Karate

XXIII Mikołajkowy Klubowy Turniej Karate, Zawadzkie 09.12.2020

 

W dniu 9 grudnia 2020 już po raz XXIII odbył się Mikołajkowy Klubowy Turniej Karate. W tym roku z powodu ograniczeń pandemicznych udział w nim wzięli tylko zawodnicy sekcji w Zawadzkiem. Do rywalizacji przystąpiło 34 zawodników w wieku od 5 do 14 lat. Z powodu nadal trwającej termomodernizacji hali sportowej przy ul. Opolskiej turniej odbył w naszym tymczasowym Dojo.

Rozegrano 14 konkurencji w tym: 4 konkurencji kata i kihon, 6 konkurencji sprawnościowych i 4 konkurencje kumite na fantomach. Sportowa rywalizacja w atmosferze zabawy trwała 2 godziny. Najlepszym zawodników w poszczególnych konkurencjach wręczono puchary, medale i dyplomy. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowy medal za uczestnictwo, słodycze od „Świętego Mikołaja” oraz gadżety odblaskowe, które ufundowała Gmina Zawadzkie, za co serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi. Turniej musiał się odbyć bez udziału publiczności i zaproszonych gości z powodu ograniczeń pandemicznych, relację w formie zdjęć będzie można obejrzeć na naszych stronach i profilach społecznościowych.

 

Za wsparcie finansowe i rzeczowe turnieju serdecznie dziękujemy: Gminie Zawadzkie (dotacja na realizację zadania publicznego), Spółce z o.o. TECHNAR z Mikołowa, Firmie RING-SPORT z Krasiejowa za ufundowanie kilkudziesięciu puzzli (tatami) oraz Drukarni Sil-Veg-Druk z Lublińca,

Dziękujemy starszym członkom, trenerom i rodzicom, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

 

Zarząd Klubu Karate NIDAN w Zawadzkiem

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo