galeria zdjeć

Zgrupowanie kadry Klubu Karate NIDAN

 

Zgrupowanie kadry Klubu Karate NIDAN, Jarnołtówek 22-25.08.2022

W dniach 22-25.08.2022 w Jarnołtówku w Ośrodku Wypoczynkowym „CHROBRY” odbyło się zgrupowanie zawodników naszego klubu przed zbliżającym się sezonem. Już we wrześniu czekają nas bardzo ważne zawody w Turcji na Węgrzech oraz Jaworzu. Treningi prowadzone były w trzech grupach. Pracowaliśmy nie tylko nad formą sportową, ale słuchaliśmy również wykładów z psychologii sportu prowadzone przez naszą zawodniczkę i trenerkę Wiktorię. Sztab trenerski zrealizował zaplanowane cele treningowe, ale był też czas na relaks i wypoczynek.

Zgrupowanie szkoleniowe odbyło się z inicjatywy zarządu KK Nidan i przy wsparciu instytucji:

@Województo Opolskie, @Andrzej Buła, @Zbigniew Kubalańca, @Opolski Magnes, #sportopolski

Gmina Zawadzkie, Gmina Ozimek oraz nasi wspaniali przyjaciele klubu:

#Probus ,Technar , Active+. Serdecznie dziękujemy.

W zgrupowaniu uczestniczyło 11 zawodników dofinansowanych ze środków dotacji otrzymanych od Samorządu Województwa Opolskiego oraz 4 zawodników dofinansowanych ze środków dotacji Gminy Zawadzkie i Gminy Ozimek.

Organizator Klub Karate NIDAN: zabezpieczenie logistyczne i przewóz zawodników Artur Barański.

Kierownik wypoczynku : Dariusz Sworeń.

Wychowawca: Zbigniew Sworeń.

Psychologia Sportu: Instruktorka Wiktoria Grejner.

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo