galeria zdjeć

Puchar Gór Opawskich 2022

 

Puchar Gór Opawskich w Karate, Prudnik 15.10.2022

W dniu  15 października 2022 roku w Prudniku odbyły się  zawody karate „Puchar Gór Opawskich” w kategoriach wiekowych dzieci, młodzików, kadetów i juniorów.  Organizatorem byli LKS ZARZEWIE Prudnik i WZ LZS w Opolu. W zawodach udział wzięło 260 zawodników z 21 klubów z Polski, Słowacji i Ukrainy. Nasz Klub z sekcji Dobrodzień i Zawadzkie reprezentowało 20 zawodników w osobach: Jainta Bartłomiej, Kalinowska Zofia, Sowa Amelia, Konieczny Aron, Koperska Ilona, Pacanowska Liliana,  Sprancel Marta, Sprancel Nelly, Janoszka Patryk, Janoszka Michał, Sprancel Nelly, Dziedzic Nadia, Foryś Alex, Foryś Oskar, Grejner Waleria, Wiśniewski Michał,  Foryś Franciszek, Ewa Ryczel,  Wanat Hanna i Zygmund Radosław,

Nasza ekipa wywalczyła 3 złote, 5 srebrnych i 6 brązowych medali zajmując 6 miejsce w klasyfikacji medalowej. Podziękowania kierujemy dla przyjaciela klubu firmy Probus na udostępnienie komfortowego busa oraz rodzicom za opiekę i dowóz zawodników na zawody. Trenerka Wiktoria Grejner, trenerzy: Adrian Pryszcz i Radosław Zając, kierownik ekipy Artur Barański. Udział zawodników był współfinansowany z dotacji:

- Samorządu Województwa Opolskiego na realizację zadania: „Szkolenie zawodników kadry Klubu
Karate NIDAN w dyscyplinie karate i wsparcie udziału w zawodach sportowych”.

- Gminy Zawadzkie w ramach realizacji zadania publicznego pt. „ Organizacja zajęć sportowych dla
dzieci i   młodzieży w dyscyplinie  karate”,

 

Medale dla naszego klubu wywalczyli:

Złote:

1. Foryś Alex w konk. kumite ind. chł. Fantom U12.

2. Kalinowska Zofia w konk. kumite ind. dz. fantom U10.

3. Sprancel Marta w konk. kumite ind. dz. U14 (- 50 kg).

 

Srebrne:

1. Ryczel Ewa w konk. kata ind. dz. U10.

2. Wiśniewski Michał w konk. kumite ind. chł. Fantom U14.

3. Pacanowska Lilianna w konk. kumite ind. dz. U10 (- 27 kg).

4. Ryczel Ewa w konk. kumite ind. dz. fantom U10.

5. Wanat Hanna w konk. kumite ind. dz. fantom U12.

 

Brązowe:

1. Sprancel Marta w konk. kumite ind. dz. U16 (- 54 kg).

2. Foryś Franciszek w konk. kata ind. chł U10.

3.  Pacanowska Liliana w konk. kata ind. dz. U10.

4. Konieczny Aron  w konk. kumite ind. chł. U12 ( -35 kg).

5. Foryś Franciszek w konk. kumite ind. chł fantom U10.

6. Sprancel Nelly w konk. kumite ind. dz. U10 (- 27 kg).

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo