galeria zdjeć

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate, 04.12.2022

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate, Wrocław 04.12.2022

W dniu  4 grudnia 2022 roku we Wrocławiu odbyły się  Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate. Organizatorem zawodów był WKSA BUDOKAN Wrocław, wzięło w nich udział 130 zawodników z 35 klubów.  Nasz Klub reprezentowały 2 zawodniczki : Natalia Kurzacz (Szponder) oraz Wiktoria Grejner. Obie zawodniczki wróciły z Mistrzostw z medalami: Wiktoria Grejner została Mistrzynią Polski w konkurencji kumite ind. seniorek – 68 kg, a Natalia Kurzaz Wicemistrzynią Polski w konkurencji kumite ind. seniorek – 55 kg. Zawodniczki brały udział jeszcze w konkurencji kumite drużynowym seniorek,  w dwuosobowym składzie zakończyły rywalizację na 5 miejscu. Serdecznie gratulujemy uzyskanego wyniku.

Zawodniczki z Nidana zdobywając 1 złoty i 1 srebrny medal zajęły 8 miejsce w klasyfikacji medalowej. Trener Zbigniew Sworeń.

Medale dla naszego klubu wywalczyli:

Złoty:

1. Wiktoria Grejner  w konkurencji kumite ind. seniorek -68 kg.

Srebrny:

1. Natalia Kurzacz w konkurencji kumite ind. seniorek -55 kg.

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo