galeria zdjeć

XXV Mikołajkowy Turniej Karate- sekcja Zawadzkie

XXV Mikołajkowy Klubowy Turniej Karate

W bieżącym roku turniej odbywał się w każdej sekcji osobno.

Zawody dla członków sekcji Zawadzkie KK NIDAN odbyły się 12 grudnia 2022 roku na Hali Sportowej w Zawadzkiem. Do rywalizacji w trzech konkurencjach: kihon, kumite i sprawnościowej przystąpiło 30 zawodników w wieku od 5 do 14 lat.

Sportowa rywalizacja odbyła się w atmosferze zabawy, najlepszym zawodników w poszczególnych konkurencjach wręczono medale, a za zajęcie pierwszych miejsc dodatkowo puchary i sprzęt sportowy oraz dyplomy dla wszystkich uczestników. Wszystkim uczestnikom wręczono  słodkie prezenty od „Świętego Mikołaja” i Burmistrza Zawadzkiego, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Za wsparcie finansowe i rzeczowe turnieju serdecznie dziękujemy: Gminie Zawadzkie, Turniej współfinansowany był ze środków dotacji Gminy Zawadzkie w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu: „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży”, Tytuł zadania publicznego : Organizacja zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie karate

Spółce Komandytowo-Akcyjnej BUSHIDO Sport Dubiel,  oraz „Św. Mikołajowi”. Dziękujemy również starszym członkom i trenerom, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

Zarząd Klubu Karate NIDAN w Zawadzkiem

Polecamy

dbx-sport.pl

Instytucje wspierające klub

Firmy wspierajace klub

Program Klub

Program Klub

Fundacja Partnerstwo

Fundacja Partnerstwo