Projekt kalendarza na rok 2017
Kalendarz imprez KK Nidan Zawadzkie rok 2017
Styczeń
7-8. Seminarium kumite A. Nikulin, Łódź
13-15. Konsultacje kadry WKF
13-15. Grand Prix Croatia Samobor (Chorwacja),
13-15. Seminarium kumite i kata, Zawadzkie
21 Memoriał Michala Bozogana, Koszyce/Słowacja
27-29. K1 Paryż (Francja)
Luty
2-5. Konsultacje kadry WKF - Juniorzy i U21
4-5 Seminarium O. Seba 8 dan, Wrocław
17-18. Zgrupowanie kadry KK Nidan
11. International Open Halle (Niemcy),
17-19. Mistrzostwa Europy EKF Kadetów, Juniorów i U21 Sofia (Bułgaria),
24-26. K1 Sharm El Sheikh (Egipt),
Marzec
4-5. Central Open Bydgoszcz,
11-12. Mistrzostwa Polski Karate WKF Seniorów Wrocław,
17-19. K1 Roterdam (Holandia),
18. XXII Międzynarodowy Turniej Karate RADA REGENTÓW, Zawadzkie
25 Vemberecky Lvicek, Vamberk/Czechy
25 XII Arawaza Cup, Pyrzyce
29.03-2.04. Szkolenie sędziowskie WKF Dubai (Emiraty Arabskie),
Kwiecień
1-14. Egzaminy na stopnie kyu, Zawadzkie, Ozimek, Strzelce, Dobrodzień
1. Mazovia Cup, Chynów
1-2. K1 Dubai (Emiraty Arabskie),
7-9. Konsultacje Akademickiej Kadry Polski Wrocław,
8-9. Harasuto Cup Łódź,
8. Pomerania Cup,
14-16. K1 Rabat (Maroko),
21-23. Konsultacja Kadry WKF
22-23. V Grand Prix Tczewa
29. Puchar Polski Karate WKF Lębork
Maj
4-7. Mistrzostwa Europy EKF Seniorów Samsun (Turcja),
6. Turniej Karate Głubczyce
13 . Puchar Polski Karate Shotokan Suchy Las,
20. Akademickie Mistrzostwa Polski Opole,
20. Puchar Dolnego Śląska Silesia Cup Legnica
27. Mistrzostwa Polski Masters Karate WKF, MMM i GP Wielkopolski, Pleszew.
Czerwiec
3-4. Mistrzostwa Europy Regionów EKF Prisztina (Kosowo),
9-11. K1 Toledo (Hiszpania),
Lipiec
3-7. Międzynarodowe Zgrupowanie Kadetów i Juniorów WKF Umad (Chorwacja)
7- . World Cup Kadet, Junior, U21 Umag (Chorwacja),
25-26. The World Games, Wrocław (karate)
Sierpień
7-13. Otwarte Zgrupowanie Kadry Polski WKF, trenerów i sędziów COS Wałcz
16-20. Obóz KK Nidan ?
25-27. World Open Ligano (Włochy),
25-27. Zgrupowanie z shihan Giuseppe Beghetto Nysa
Wrzesień
1. Egzamin na dan
2. Szkolenie trenerskie na licencję 2017,
8-10. K1 Halle (Niemcy),
15-17. Otwarte Zgrupowanie Kadry Kata WKF Głubczyce
22-24. K1 Stambuł (Turcja),
23. Grand Prix Polski Łódź,
29.09-1.10. Mistrzostwa Świata Shotokan WSKA Tarvisio (Włochy),
Październik
4-8. K1 Salzburg (Austria),
7-8. Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców Pleszew
13-15. Polish Open Bielsko-Biała,
20-22. Venice Cup Wenecja (Włochy),
26-29. Mistrzostwa Świata Kadetów, Juniorów i U21 WKF Kair (Egipt) ?
28. Mistrzostwa Ziemi Legnickiej Legnica,
Listopad
4. Mistrzostwa Polski Karate Shotokan,
10-12. Konsultacje Kadry Karate Shotokan
11-12. IV Grand Prix Lęborka,
18-19. Cuprum Cup Legnica,
24-26. Mistrzostwa Europy Shotokan ESKA
Grudzień
2. Szkolenie trenerskie na licencję Szczecin
3. XX Mikołajkowy Klubowy Turniej Karate
9. Akademicki Puchar Polski Suchy Las
11-12.03.2017 Mistrzostwa Polski Karate WKF Seniorów, Wrocław,
1. Sworeń Dariusz
2. Szponder Natalia
3. Zajdel Ewa
4. Zajdel Elżbieta
5. Grejner Wiktoria
6. Mraz Robert
7. Guzdek Dominik
8. Talaga Rafał
9. Ledwig Natalia
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat
1. Bartodziej Julia
2. Koj Łukasz
7-8.10.2017 Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców, Pleszew
1. Górski Dawid
2. Grejner Wiktoria
3. Guzdek Dominik
4. Kiecoń Krzysztof
5. Kołodziej Łukasz
6. Ledwig Natalia
7. Łapot Mateusz
8. Mraz Robert
9. Sprancel Szymon
10. Studziński Patryk
11. Talaga Rafał
12. Zając Karolina
13. Zajdel Elżbieta
14. Zajdel Ewa
15. Matachowski Daniel
4.11.2017 Mistrzostwa Polski Karate Shotokan,
1. Grejner Wiktoria
2. Guzdek Dominik
3. Ledwig Natalia
4. Łapot Mateusz
5. Mraz Robert
6. Talaga Rafał
7. Zajdel Ewa
8. Matachowski Daniel
9. Szponder Natalia
« poprzednia | następna » |
---|